Standard Rack Rasti -CSB4U - China Infinty rastit dhe demet

Rack Rasti Standard -CSB4U

Përshkrim i shkurtër:

530 * 480 * 220mm


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  530 * 480 * 220mm
  552cbb2fba3be


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !