Lajme

 • 【ICTC TRUSS】12 Channel Power Case HWP-1202

  STANDARD POWSUM 12 I POWER BOX >Elegant appearance,flexible and portbale flight case design >From 6~30U standard case can be customized >Input type can be customized >Concise and direct reading digital display voltmeter >Self-locking function when the current is too high,Rhino plug...
  Lexo më shumë
 • 【ICTC TRUSS】The Twelfth Zhuhai Air Show

  Event: China Airshow Date: 6 – 11 November 2018 Location: Zhuhai, Guangdong Participation: Holland Pavilio Watching The worlds Top Flight Show From the First Angle of View. ICTC is a great pleasure to participate in the Twelfth Zhuhai Air Show .   Airshow China is the only internatio...
  Lexo më shumë
 • 【】 ICTC Demet Foldable demet FN1000x580 ngarkimit tset

  【】 ICTC Demet Foldable demet FN1000x580 ngarkimit tset

  ICTC Demet gjithmonë besojmë se e ardhmja e ndritshme vjen nga siguria e shkëlqyer quality.The dhe funtionality e produktit është thelbi i filozofisë tonë të projektimit. Të gjitha të menaxhimit tonë është sipas cilësisë ISO9001 kontrollit system.We premtimin për të dhënë klientëve tanë cilësi më të mirë, kjo është arsyeja pse ne ch ...
  Lexo më shumë
 • Sistemi Led hallkë

  Sistemi Led hallkë

  Si foto tregohet, ajo ishte dasma përgatitja faqe e një hoteli temë dasmës në Datong, Shanxi. Sistemi ynë ICTC Kompania udhëhequr hallkë u përdorur në të. Imazhe nuses bukur ishte nën ndriçim të shkëlqyer, duke u ngadalësuar nga qielli, ashtu si në një zanë, aq romantike. Parametri teknik ...
  Lexo më shumë
 • Kolegu Guangdong e Industrisë dhe Tregtisë në mbrëmje parti

  Kolegu Guangdong e Industrisë dhe Tregtisë në mbrëmje parti

  Pas shumë ditësh përgatitjes, partia Dita e Vitit të Ri << China ëndërr • Youth • ëndërr kolegu >> i cili u mbajt nga kolegu Guangdong të industrisë dhe tregtisë, u përfundua me sukses në Dec30th. Të gjitha trusses shtresa dhe fazat janë siguruar nga companuy tonë. Faza është kuvendi çeliku ...
  Lexo më shumë
 • 【】 ICTC 2015 Guangzhou Entertainment Teknologji Trego

  【】 ICTC 2015 Guangzhou Entertainment Teknologji Trego

  Ne, nëpërmjet kësaj sincercly ju ftojmë të vizitoni stendat tona në Polifonik World Trade Center Ekspozita Hall nga 1 prill deri më 4, 2015 Booth No.:6A-01A  
  Lexo më shumë
 • 【】 ICTC 2015 "RUNNING MAN! Kim Jong Kook "Koncert i Guangzhou

  【】 ICTC 2015 "RUNNING MAN! Kim Jong Kook "Koncert i Guangzhou

  "VRAPUESI! Kim Jong Kook "Koncerti i stacionit Guangzhou u mbajt në Guangzhou Gjimnazin Më 11 prill 2015 Pas fjalës së vështirë disa ditë s, struktura modeli fazë është ngritur nga teknikët tanë. Për këtë cencert: The demet alumini, shtresa demet dhe fazën janë dhënë të gjitha nga tonë ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !