Na kontaktoni

INFINTY rastit dhe demet CO., LTD.

Adresë

No.368 Guangcong Nine Road,

Zhongluotan Town, Baiyun District,

Guangzhou City, PRChina.

E-mail

ICTC@VIP.163.COM

telefon

Tel: (86) 020-87.453.001

Tel: (86) 020-874.520.250

Fax: (86) 020-87.452.027

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !