Aluminum Faza TSA-1 / TSA-2 - China Infinty rastit dhe demet

Aluminum Faza TSA-1 / TSA-2

Përshkrim i shkurtër:

Kjo fazë është ndërtuar pa vegla, por duart tona, e cila është shumë easy.Compared me fazën e çelikut, kjo është më e bukur dhe lighter.And për bordin ju mund të përdorni të kompensatë 18mm ose 18mm kristal i transparent. 1.22m * 1.22m Qarkorja tub: 50mm * 3mm Sipërfaqja Faza: DB1510 60mm x 40mm x 18mm x 3MM Stent Sipërfaqja: DB1511 60mm x 40mm x 25mm X 3mm


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kjo fazë është ndërtuar pa vegla, por duart tona, e cila është shumë easy.Compared me fazën e çelikut, kjo është më e bukur dhe lighter.And për bordin ju mund të përdorni të kompensatë 18mm ose 18mm kristal i transparent.

  1.22m * 1.22m Qarkorja tub: 50mm * 3mm Sipërfaqja Faza: DB1510 60mm x 40mm x 18mm x 3MM Stent Sipërfaqja: DB1511 60mm x 40mm x 25mm X 3mm

  55404164d7cd1

  5540417d46c58


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !