Стандардна Rack случај -CSB4U - Кина Infinty случај и бандаж

Стандардна Rack случај -CSB4U

Краток опис:

530 * 480 * 220mm


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  530 * 480 * 220mm
  552cbb2fba3be


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !