Вести

 • 【ICTC TRUSS】12 Channel Power Case HWP-1202

  STANDARD POWSUM 12 I POWER BOX >Elegant appearance,flexible and portbale flight case design >From 6~30U standard case can be customized >Input type can be customized >Concise and direct reading digital display voltmeter >Self-locking function when the current is too high,Rhino plug...
  Прочитај повеќе
 • 【ICTC TRUSS】The Twelfth Zhuhai Air Show

  Event: China Airshow Date: 6 – 11 November 2018 Location: Zhuhai, Guangdong Participation: Holland Pavilio Watching The worlds Top Flight Show From the First Angle of View. ICTC is a great pleasure to participate in the Twelfth Zhuhai Air Show .   Airshow China is the only internatio...
  Прочитај повеќе
 • 【】 ИЦТЦ бандаж Преклопни бандаж FN1000x580 вчитување tset

  【】 ИЦТЦ бандаж Преклопни бандаж FN1000x580 вчитување tset

  ИЦТЦ бандаж секогаш веруваме дека светла иднина доаѓа од одлични quality.The безбедност и ограничени можности на производот е јадрото на нашата дизајн филозофија. Сите наши управување е во согласност со ISO9001 контрола на квалитетот систем.Ние ветување да им даде на нашите клиенти на најдобар квалитет, тоа е причината зошто ние Ch ...
  Прочитај повеќе
 • Предводени систем закачалка

  Предводени систем закачалка

  Како што е прикажано на сликата, тоа беше подготовка на свадба на свадба тема хотел во Datong, Шанкси a. Нашата компанија ИЦТЦ доведе системот закачалката е користење во него. Снимање на убава невеста била под брилијантен осветлување, забавување од небото, како во бајка, толку романтично. Техничките параметри ...
  Прочитај повеќе
 • Гуангдонг колега за индустрија и трговија вечер партија

  Гуангдонг колега за индустрија и трговија вечер партија

  По многу денови подготовка, Денот на партијата на Нова Година во Кина << сон • Младите • колега сон >> што се одржа од страна на Guangdong колега за индустрија и трговија, беше успешно завршен на Dec30th. Сите фармите слој и фази беа обезбедени од страна на нашите companuy. Сцената е челик собранието ...
  Прочитај повеќе
 • 【】 ИЦТЦ 2015 Гуангжу Забава технологија Покажи

  【】 ИЦТЦ 2015 Гуангжу Забава технологија Покажи

  Ние со ова sincercly Ве покануваме да го посетите нашиот штанд на Поли Светскиот трговски центар, изложбена сала од 1 април до 4-ти 2015 Бут No.:6A-01A  
  Прочитај повеќе
 • 【】 ИЦТЦ 2015 "Извршување на човекот! Ким Јонг Кук "Концерт на Гуангжу

  【】 ИЦТЦ 2015 "Извршување на човекот! Ким Јонг Кук "Концерт на Гуангжу

  "ЧОВЕК ШТО ТРЧА! Ким Јонг Кук "концерт на станица Гуангжу одржа во Куангџоу гимназија На 11 Април, 2015 По тешко збор неколку дена, структурата модел на сцената е поставена од страна на нашите техничари. За оваа cencert: алуминиумски бандаж, слој бандаж и на сцената се предвидени од страна на нашите ...
  Прочитај повеќе
WhatsApp Online Chat !