Контактирајте не

Infinty СЛУЧАЈ и бандаж CO., LTD.

адреса

No.368 Guangcong Девет патот,

Zhongluotan Таун, Baiyun округ,

Гуангжу Сити, PRChina.

Е-пошта

ICTC@VIP.163.COM

телефон

Тел: (86) 020-87.453.001

Тел: (86) 020-874.520.250

Факс: (86) 020-87.452.027

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !