Алуминиум Фаза TSA-1 / TSA-2 - Кина Infinty случај и бандаж

Алуминиум Фаза TSA-1 / TSA-2

Краток опис:

Оваа фаза е изградена без никакви алатки, но нашите раце, што е многу easy.Compared со фазата на челик, тоа е поубаво и lighter.And за одборот можете да го користите 18mm 18mm иверица или проѕирно стакло. 1.22M * 1.22M Кружни цевка: 50mm * 3мм површина фаза: DB1510 60mm x 40mm x 18mm x 3мм стент површина: DB1511 60mm x 40mm x 25mm X 3мм


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Оваа фаза е изградена без никакви алатки, но нашите раце, што е многу easy.Compared со фазата на челик, тоа е поубаво и lighter.And за одборот можете да го користите 18mm 18mm иверица или проѕирно стакло.

  1.22M * 1.22M Кружни цевка: 50mm * 3мм површина фаза: DB1510 60mm x 40mm x 18mm x 3мм стент површина: DB1511 60mm x 40mm x 25mm X 3мм

  55404164d7cd1

  5540417d46c58


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !